На Рівненщині підприємці надають перевагу програмним РРО

Сфера-ТВ

За останніми даними суб'єкти господарювання Рівненщини лише за десять днів січня поточного року вже зареєстрували та використовують при проведенні готівкових розрахунків 1047 програмних реєстраторів розрахункових операцій. Понад 95% новітніх РРО зареєстровано підприємцями-фізичними особами.

Всього в області зареєстровано 8839 одиниць касової техніки, з яких майже 3 тисячі - це новітні програмні РРО.

Начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Рівненській області Ірина Клинова зауважує, що суттєве зростання бажаючих зареєструвати ПРРО для проведення готівкових розрахунків пов'язано, в першу чергу, з новими вимогами щодо застосування касових апаратів підприємцями - платниками єдиного податку.

Посадовець наголошує, що ПРРО - це програмне забезпечення, яке надається платникам безкоштовно, а його основні переваги - простота експлуатації, зручність, мобільність та автоматизованість.

Нагадаємо, що зареєструвати програмний РРО можна дистанційно, в онлайн-режимі на вебпорталі ДПС. Детальна інструкція та наочні матеріали, зокрема, відео роз'яснювального характеру про те, як правильно зареєструвати програмний РРО, розміщено у банеріПрограмні РРО.