2022 рік стане роком спортивної інфраструктури на Рівненщині

Вісті Рівненщини

Із сучасним басейном у новий рік входить Дубно, із спорткомплексом - Здолбунів. 2021-й став на Рівненщині роком олімпійських перемог, а 2022-й стане роком спортивної інфраструктури. На цьому наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вінтерв'юдля видання Урядовий кур'єр.

Загалом 2021-й став для нас роком олімпійських перемог: у нас два призери Олімпіади та чотири призери Паралімпіади, якими пишаємося. Але попереду ще більше перемог. Приміром, ДЮСШ із плавання в Рівному, яка дала путівку у великий спорт нашому олімпійському чемпіонові Михайлові Романчуку, буде повністю модернізовано. Спроєктовано новий тир, де тренуватиметься інший олімпійський чемпіон Олег Омельчук та його послідовники, - розповів Віталій Коваль.

За словами очільника області, 2022-й стане роком спортивної інфраструктури. Тут і завершення басейну в Костополі, й стадіону Авангард на 12 тисяч місць та багатофункціональної спортивної арени в Рівному. До речі, цей унікальний для всієї Західної України об'єкт держава вже інвестувала 305 мільйонів, його готовність - понад 53%.

Нагадаємо, загалом в рамках Великого будівництва на 2022 рік заплановано до реалізації 16 проєктів: ЗОШ - 5, ДНЗ - 6, спортивних об'єктів - 5.

Серед спортивних об'єктів - продовження будівництва спорткомплексу на Макарова; подальша реконструкція стадіону Авангард; реконструкція спорткомплексу Меблевик в смт Смига Дубенського району; будівництво басейну в Костополі; реконструкція СДЮШОР №2 в м.Рівне.

Окрім того, в президентській програмі Велике будівництво передбачений окремий напрям щодо спортивних об'єктів в ДЮСШ.

На фото - басейн в Дубно, реконструйований у рамках програми Велике будівництво