Газова компанія повернула сільраді гроші, які та сплатила через безпідставне завищення ціни на газ

Рівне Вечірнє

Газова компанія, на виконання рішення суду за позовом Дубенської окружної прокуратури, виплатила сільській раді майже 60 тис. грн. Дубенська окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Рівненської області з позовною заявою в інтересах держави в особіБокіймівської сільської ради колишнього Млинівського району до газової компанії про стягнення безпідставно сплачених коштів за нікчемними додатковими угодами до Договору на постачання природного газу.

Так встановлено, що в невеликий проміжок часу сторонами укладено ряд додаткових угод до договору на постачання газу, якими, в порушення Закону України Про публічні закупівлі, збільшено ціну за одиницю товару без належного обґрунтування коливання ціни на ринку у відповідний період, що призвело до майже 60 тис. грн збитків.

Господарський суд Рівненської області погодився з наведеними доводами прокурора і зобов'язав сплатити гроші до місцевого бюджету.

Північно-західний апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції в силі, і тоді газова компанія повернула кошти сільській раді.