«Острозька академія» підписала меморандум про співпрацю з малазійським університетом

Рівненські новини

13 січня в Національному університеті «Острозька академія» підписали меморандум про співпрацю й взаєморозуміння з міжнародним університетом INTI (Малайзія).

«Острозька академія посідає чільне місце серед закладів вищої освіти України, у міжнародних рейтингах, особливо щодо якості надання освітніх послуг, інноваційних технологій, запитів на ринку праці. Ми маємо підписані угоди з провідними американськими та європейськими університетами, а нещодавно підписали й угоду з одним із японських університетів. Сьогоднішній меморандум започаткує хорошу традицію. Ми сподіваємося, що обмінні програми стануть успішними, а в майбутньому цей меморандум переросте в підписання повноцінної угоди», – зазначив ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник.

Договір передбачає зміцнення дружніх партнерських зв’язків Острозької академії й Міжнародного університету INTI (Малайзія), а також сприятиме академічним обмінам студентів і викладачів обох закладів.

В основі меморандуму – візити, пробні заняття, літні й зимові школи; програми міжнародного обміну, розвитку й співробітництва з іноземними партнерами в контексті першого (бакалаврського), другого (магістерського) й третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

«Сьогодні ми підписуємо важливу угоду між університетами. Досягнення студентів для університету є справді вагомим показником. Для нас дуже важливо працювати з іншими навчальними закладами з-за кордону. Підписанням цього меморандуму ми хочемо започаткувати серію відвідувань нашими студентами й викладачами різних університетів. Сподіваємося, що наша співпраця стане справді продуктивною й матиме хороші результати. Ми віримо, що нам вдасться зустрітися наживо, – наголосив проректор малайзійського Міжнародного університету INTI, доктор Джозеф Лі.

Викладачі університетів зможуть спільно проводити онлайн й офлайн тренінги, семінари, наукові зустрічі, організовувати науково-дослідницькі проекти. Договором про співпрацю також передбачено академічні візити й комунікації згідно з малайзійською програмою, фінансування науки й програми наукових стажувань, а також подальші програми здобуття освіти на першому (бакалаврському), другому (магістерському) та третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти.