У Рівному переселенці отримують матеріальну допомогу

Рівненські новини

Рівне прихистило понад 15 тисяч вимушено переміщених осіб. Це лише та частина, яка залишилася у нашому місті на довше. Загалом же ця цифра є вищою. Міська влада робить усе, щоб вимушені переселенці отримували максимальну допомогу. Переселенці, які проживають у Рівному, можуть отримати виплату від держави.

Допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб виплачується особам, які перемістилися з регіонів України, де проводяться бойові дії, та включені до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. Сума складає від двох до трьох тисяч гривень.

Наше місто стало одним з перших міст України, де ВПО можуть отримати допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН – World food program. 2 220 гривень – на одну особу

не більше ніж 6 660 на одне домогосподарство Такі виплати нараховуються автоматично особам, які зареєструвались як ВПО та яким нарахована державна допомога на проживання. Далі на вказаний номер телефону прийде смс-повідомлення, з яким та документами, які посвідчують особу, необхідно звернутись до найближчого відділення банку, який підтримує платіжну систему Western Union для отримання грошового переказу.

ВПО після приїзду у Рівненську громаду можуть отримати продуктовий пакет за рахунок місцевого бюджету. Для цього треба подзвонити за телефонами:

15-53, 0960501437, 0960576719.