До 8 років ув’язнення загрожує жителю Вараша за крадіжку в умовах воєнного стану

Вісті Рівненщини

Вараською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт відносно жителя м. Вараш, якого обвинувачують у крадіжці, поєднаній з проникненням у приміщення, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).

Так, слідством встановлено, що вночі 27 березня 27-річний чоловік пошкодив вікно, через яке проник до кіоску та викрав звідти майно.

Обвинувальний акт скеровано до Кузнецовського міського суду.

Досудове розслідування проводили слідчі Вараського РВП ГУНП в Рівненській області.

Жителю Вараша за вчинення вказаного злочину загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. До того ж, санкція вказаної статті не передбачає альтернативних покарань.

Загалом, з початку посилення кримінальної відповідальності за крадіжки в умовах воєнного стану на Рівненщині зареєстровано 183 таких злочини. До суду скеровано обвинувальні акти у 25 кримінальних провадженнях, фігуранти яких вчинили 34 крадіжки.

Примітка:відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Рівненська обласна прокуратура