Сусідня з Хмельниччиною область прийняла коней-переселенців

День за днем

Нещодавно на Рівненщину переїхали спортивні коні. Мирогощанський іподром прийняв цих тварин. Тут, крім рівненських, живуть коні з Київської, Сумської, Луганської областей. Також працівники утримують четверо шотландських поні. Наразі в «сім’ю» прийняли ще понад 20 довгогривих.

Принагідно на іподром завітав і очільник обласної військової адміністрації Віталій Коваль, який відзначив що для тварин створені хороші умови:

«Належне харчування, місця для прогулянок і тренувань. У планах — створити центр іпотерапії. В ньому будуть проводити психологічну реабілітацію для дітей, переселенців, військових». Іподром на Рівненщині — один із трьох в Україні. У воєнний час його важливо розвивати, аби у майбутньому це підприємство стало потужним центром розвитку кінного спорту.

«Закликаємо допомогати іподрому і фермерів, і зоозахисників, і всіх небайдужих людей. Також залучитимемо європейські кошти і грантові програми. Уже дав відповідне доручення голові Дубенської РВА. Тут можна зробити меку кінного туризму, щоб люди звідусюди могли приїжджати і контактувати з тваринами», — зазначає Віталій Коваль. На Хмельниччині прихистили коней рідкісної породи.