Завтра у Рівному попрощаються із загиблим на Донбасі військовим

Рівненські новини

Третій ранок поспіль Рівне проводжатиме мужніх та справжніх, тих, хто собою закрив нас від ворожих куль та нападів…

“Якщо не любиш Україну, туди не варто іти…” – говорив рідним Олександр Єфімчук, перебуваючи у вирі боротьби з рашистами.

Він народився у селі Переділи Рівненського району. Коли навчався у школі, померла мама… Та Сашко зумів взяти себе у руки, гарно навчався, а за тим самостійно вступив у Київський політехнічний інститут на державну форму навчання…

Попереду була армія. Призвався у місто Севастополь, служив у військово-морських збройних силах.

У Сашка були золоті руки. Він покинув навчання і пішов за покликом серця. Працював у автомайстерні й так любив свою справу, що складно сказати, що це було для нього — робота чи хобі.

“Якось пригнали до них дорогу автівку, в якої були проблеми з мотором. Якісь там серйозні майстри дивилися, а нічого не могли зробити. А Саша особливо тому ніде не вчився, але таки зумів завести те авто. Всі так дивувалися! Він, мабуть, будь-яку машину міг завести,” – пригадує сестра Олександра Тетяна.

Своє щастя знайшов у столиці — тут одружився з Наталею, тут же вирішили будувати своє родинне гніздечко…

Олександр дуже хотів дітей, але…

Коли прийшла війна, Сашко вступив до тероборони Києва.

“Думки про те, що буде сидіти, склавши руки, у нього не було. Він рвався захищати, бо мав певний досвід служби, хотів показати іншим, навчати хоча б азам,” – пригадує дружина Наталія.

Олександр вступив до Добровольчого формування “Свобода” та став членом “Легіону свободи”. Став командиром батальйону. Навчав інших, допомагав захищати рідну землю, а за тим підписав контракт з Нацгвардією.

“Він вірив, що ми маємо жити вільно, що повинні захищати зараз Україну заради майбутнього. Казав, якщо зараз опустимо руки, нічого не зробимо, то весь цей жах повториться з нашими дітьми. А цього він точно не хотів,” – розповідає Наталія.

Обірвалося життя Олександра Єфімчука 5 травня біля Рубіжного. До свого 28-річчя він не дожив якихось 10 днів…

Вшанувати Героя можна буде завтра, 12 травня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному, де живуть рідні. О 10:40 у Свято-Покровському соборі відправлять чин похорону. Поховають Олександра у рідному селі Переділи поряд з мамою…