Служити та захищати: у Рівному добровольці присягнули українському народові (ВІДЕО)

ITV

Кілька десятків бійців поповнили лави добровольчого формування територіальної громади міста Рівне. Воїни вже розпочали тренування та склали присягу, щоб обороняти місто та його мешканців.

На умовному плацу під стінами Свято-Покровського собору вишикувались кілька десятків бійців. Це добровольці, які обрали для себе шлях - захищати рідне місто. Це вони пообіцяли українському народові. А ще присягли, ніколи не зрадити та непохитно стояти на сторожі свободи та незалежності.

Неділі три займалися, вони надали відповідні документи. Була проведена спецперевірка, нашими спецслужбами. Укладено контракт з командиром, і отримана ними зброя, -Федір Капустинськийзаступник командира ДФТГ міста Рівне

Заступник командира зазначає, лави добровольчого формування поповнюються систематично. Адже велика кількість бійців їдуть боронити країну у гарячі точки. Поруч із стрілецьким взводом присягли і військові медики. Це - загін швидкого медичного реагування.

Як можна спостерігати, по діях ворогів, вони не нехтують і лікарнями, і іншими закладами. Відповідно, на такий випадок ми створили добровільний медичний загін для того щоб розвантажити лікарні. Також в нас є кілька реанімобілів, щоб робити більшу евакуацію людей, -Олег військовий медик

Матір Олега волонтерка Вікторія Шинкаренко. Жінка пригадує, як і сама давала присягу на Донеччині. Тоді, підтримати її приїхав син Олег. Нині ж вони помінялися місцями.

Я стою і думаю, не розраховували ми на такий період. І не думали, що це буде в такий час війни повномасштабної в Україні. Тоді ми робили все для того аби максимально наблизити нашу перемогу. Але з неадекватним сусідом, ми зараз несем великі втрати. Але ми не здаємось ідемо до кінця. І зараз наші діти приймають присягу. Дуже не хотілося щоб її приймали онуки, -Вікторія Шинкаренковолонтерка

Тепер всі хто присягнув українському народові будуть обороняти та захищати Рівне та його мешканців. А у разі потреби - вони готові гнати ворога з рідного міста будь яким способом.