На Рівненщину надійшов черговий гуманітарний вантаж від благодійної організації Благодійний фонд "До перемоги разом"

Вісті Рівненщини

Фонд отримав допомогу від незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації Лікарі без кордонів. Вони передали палету памперсів для дорослих, а для медпрацівників - медичні халати та маски.

Також свій гумвантаж надіслало посольство України в Сербії Амбасада Украјине у Републици Србији. Допомога включає одяг, ковдри, постіль, рушники, засоби гігієни, продукти харчування. Усе це передали в один із спецзакладів області, розповідає керівниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева.

Висловлюємо вдячність Надзвичайному та повноважному Послу України в Республіці Сербії пану Володимиру Толкачу, першому секретарю посольства Миколі Ткачуку, та всьому колективу Амбасада Украјине у Републици Србији”, - каже Юлія Шигорева.

БФ До перемоги разом! вже не вперше допомагає Рівненській області. Раніше вони передавали гум вантажі у спец заклади області, каже представниця фонду Дар'я Глазкова. Благодійники планують продовжити підтримувати соціально незахищені верстви населення на Рівненщині.

Рівненська ОВА