Рівнян та гостей міста запрошують на майстер-класи з ковальства, ліплення та плетіння вінків

ТРК Рівне 1

До вашої уваги - наступні майстер-класи:

Запрошуємо на МК з давнього ремесла ковальства. Ковальство на землях сучасної України відоме з часів трипільської культури. Вже у Х - XI ст ковальська майстерність досягла такого високого рівня, що деякі способи обробки заліза і технології виготовлення знарядь праці й предметів побутового призначення були такими, як відомі нам тепер.

Під час майстер-класу кожен учасник власноруч створить свій виріб під керівництвом досвідченого майстра Сергія Торулі. Сергій займається ковальською справою більш ніж 10 років, є учасником та призером ряду українських та міжнародних фестивалів з ковальства.

Обов'язковий попередній запис за номером (067) 3600039.

Майстер-клас з ліплення з глини. Робота з глиною чудово підходить для людей різного віку, адже вона позитивно впливає на самопочуття та настрій.

Запис/реєстрація/довідки: (067)3600039 Ольга.

Під час майстер-класу ви зможете навчитися створювати власноруч традиційний дитячий музичний інструмент Рівненського Полісся - корнет. Вчитиме майструванню справжній носій цієї унікальної традиції ? Юрій Ковальчук, який разом з Аллою Ковальчук заснував Народний художній колектив ? гурт традиційного поліського співу Ранкова роса. Він також учасник фольклорних гуртів Горина і Сільська музика, голова творчого об'єднання Свіча, що займається дослідженням і популяризацією традиційної культури Полісся. Тому не лише майструватиме, а й розповість як і для чого грали на цих інструментах.

Підходить для дітей, які вже вміють обережно користуватися ножем.

Обов'язковий попередній запис за номером (067)3600039.

Запрошуємо Вас на МК з плетіння віночку. Ви багато дізнаєтесь про віночки, й власноруч створите власну вишукану прикрасу з різнотрав'я.

Сьогодні вінок - популярний літній аксесуар та улюбленець відвідувачів музичних фестивалів. Однак, в українській традиції він ніколи не виконував практичної функції. Це єдиний головний убір, який з давніх часів був виключно магічним знаком та оберегом.

МК проведе майстриня Ірина Кухар, яка займається ремеслами більш ніж 15 років. Створює неповторні вироби з трави - вишукані прикраси для волосся та віночки для наречених, які відомі не тільки в Україні, але й за кордоном.

Даний МК підходить для дітей.

Запис/реєстрація/довідки: (067)3600039 Ольга.

Читайте також: Рівненський драмтеатр відновлює роботу: що покажуть глядачам? (ВІДЕО)