Пасхальні подарунки отримали жителі громад Рівненщини

Напередодні Великодня у багатьох територіальних громадах завезли пасхальні пакунки в домівки людей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

За ініціативи голови Острожецької громади Тараса Гордійчука, мецената Євгена Єремеєва, депутата Рівненської обласної ради Ярослави Острожчук закупили та доставили продуктові набори для 54 жителів громади, привітавши з Великоднем.

З Великоднем працівники комунального закладу «Турбота» Демидівської селищної ради (голова громади Сергій Радченко) привітали своїх підопічних – людей похилого віку. 82 пасочки та інші продукти харчування передали жителям поважного віку,самотнім і немічним працівники цього комунального закладу.

У 49 домівок занесли продуктові набори і працівники Центру надання соціальних послуг Бугринської територіальної громади.

- Пасхальні набори придбані за кошти громади, на це пішло 8,5 тисячі гривень. Спонсорську допомогу надали також хлібопекарні «Наш хліб» та «Хотинська пекарня», - розповів Бугринський сільський голова Сергій Пилипчук.

Любов ПАНФІЛОВА.

Рівне.