У Гощанській громаді розмістять вітряки

У Гощанську громаду заходить український інвестор ТзОВ «Бейчелік-Елаван Юа 1 Відновлювальна Енергія». На останній сесії селищної ради депутати затвердили угоду про соціальне партнерство із ним.

- Інвестор хоче на території нашої Гощанської громади встановити 12 вітряків для виробництва електричної енергії, - розповідає заступник Гощанського селищного голови Андрій Ткачук, який доповідав з цього питання на сесії. – Для цього інвестор обрав села Федорівка, Курозвани, Терентіїв, а також селище Гощу.

- Наша громада рада інвесторам, тож готова сприяти і цьому, - продовжує Андрій Ткачук. – Адже матимемо вигоду і ми. Це і туристична привабливість, бо туристи, що відвідують об’єкти на території нашої громади, захочуть подивитись і на вітряки. Вони розміщуватимуться на землях власників паїв, тож ті отримуватимуть орендну плату у рази вищу, ніж ту,яку вони отримують зараз. Вітряки розміщуватимуться вздовж існуючих шляхів, відтак інвестор готовий вкладати кошти в утримання цих доріг ,а також пообіцяв брати посильну фінансову участь в реалізації проєктів нашої громади.

Олександра ЮРКОВА.

Рівне.