З початку війни Росія понад 13,5 тис разів застосувала в Україні небезпечні хімічні речовини
Про це 3 червня повідомив у Телеграм Генштаб ЗСУ. Зазначається, що російські війська системно застосовують небезпечні хімічні речовини
Червень, Дія, газ, кашель, атака