Росія намагатиметься просунутися до Молдови, – національна розвідка США

Останній Бастіон
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.

Такі відомості з зали сесійних засідань у Капітолії США оприлюднив телеканал "CNN", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У доповіді чиновниці йшлося про те, що московія стає непередбачуванішою та агресивнішою у зв'язку з неспроможністю її армії виконати поставлені бункерним щуром завдання.

«Вчинки Владіміра Путіна складно передбачити частково тому, що він зіткнувся з невідповідністю між його амбіціями та поточним військовим потенціалом росії. Наше відомство вважає, що очільник Кремля може вдатися до наступних радикальніших заходів: запровадження воєнного стану у країні та оголошення загальної мобілізації; переорієнтація промисловості виключно на потреби оборони/нападу; спроба прориву до молдовського сепаратистського регіону Придністров'я. З приводу ядерної загрози такої небезпеки наразі немає, скоріше Путін застосує атомну зброю лише у разі небезпеки для власного існування», – заявила пані Евріл Гейнс.

При цьому директор національної розвідки США додає, що кремлівський бункерний щур остаточно перейшов до довготривалого (затяжного – прим. ред.) ведення війни на виснаження України, щоби спробувати захопити весь Південь і закрити доступ до Чорного моря.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Джозеф Байден 9 травня підписав закон про ленд-ліз для України, щоби ми перемогли московію.