Окупанти ведуть розвідку на півночі та північному сході від Харкова — Генштаб

UA: Cуспільне мовлення

Російські окупанти зосередили зусилля на недопущенні просування українських військ у напрямку державного кордону України.

Про це вранці 11 травня повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

За даними Генштабу, на Слобожанському напрямку діють окремі підрозділи 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу, берегових військ балтійського та північного флотів РФ.

"Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ у напрямку державного кордону України, здійснюють ведення розвідки підрозділів Сил оборони на північ та північний схід від міста Харків", — сказано в повідомленні.

На Ізюмському напрямку окремі підрозділи 1-ї танкової армії та 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 29-ї, 35-ї, 36-ї загальновійськових армій, 68-го армійського корпусу Східного військового округу та повітряно-десантних військ зосереджують зусилля на спробах вогневого ураження українських військових.

Що відомо Окупанти 10 травня обстрілювали Харківський, Лозівський, Ізюмський та Куп'янський райони області, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. У Куп'янському районі одна людина загинула.