Росія вже вбила в Україні 226 дітей, кількість поранених зросла до 417

24 канал

Більше ніж 643 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Офіційна кількість дітей-жертв не змінилася – 226. Однак зросла кількість поранених – 417.

Жертв серед дітей може бути більше

Дані про кількість постраждалих дітей у війні станом на ранок 11 травня повідомили в Офісі генпрокурора.

УвагаРосійські війська знову обстріляли Дніпропетровщину з території Херсонської області

Цифри не остаточні, адже триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Більше ніж 643 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії. Станом на ранок 11 травня 2022 року офіційне число дітей-жертв не змінилося – 226. Зросла кількість поранених – 417,
– йдеться у повідомленні Генпрокуратури.

Найбільше дітей постраждало: Росіяни обстрілюють цивільну інфраструктуру

Ювенальні прокурори зауважили, що внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів окупаційною армією Росією українських міст та сіл пошкоджено 1 657 закладів освіти, 139 з них зруйновані повністю.

До слова, вчора, 10 травня росіяни обстріляли школу-інтернат для дітей з особливими потребами у Луганській області. Заклад мав сучасний ремонт і обладнання. На щастя, вдалося уникнути жертв і постраждалих. Усіх вихованців зі школи раніше евакуювали.

Росіяни продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру українських міст.

Крім того, росіяни вбивають наших дітей залишаючи боєприпаси на вулицях міст. Так,у Дніпропетровській області дитина знайшла боєприпас від касетного снаряда. Хлопчик приніс його додому, і вибухівка здетонувала. Дитині було 12 років.

У Дніпропетровські області це вже шоста смерть через такі боєприпаси.

Зверніть увагу – росіяни розлучили 4-річну дівчинку з мамо: дивіться відео