Путіну не вдалося досягти жодної зі своїх стратегічних цілей після перекидання військ на схід та південь України

Вчасно

РФ відстає від своїх планів щодо війни в Україні на два тижні.

Росія не змогла добитися виконання своїх планів щодо захоплення Донбасу та півдня України. За даними Пентагону, вона відстає на два тижні.

Про це заявив представник Пентагону, передаєThe Guardian.

«Путін відстав від того, що він, на його думку, міг би захопити на Донбасі та півдні України приблизно на два тижні», — вважає чиновник оборонного відомства США.

Він також зазначив, що путіну не вдалося досягти жодної зі своїх стратегічних цілей після того, як він перекинув війська на схід та південь України.

Переважно йдеться про артилерійський бій. Путін не досяг жодної з основних цілей. Маріуполь досі не захоплений. Опір «Азовсталі» триває".

«Ми б зараз оцінили, що він відстає на два тижні від того, на яких позиціях він хотів би бути на Донбасі та на півдні, і незрозуміло, як ситуація буде розвиватися. Будьте впевнені, що українці можуть продовжувати захищати свою територію.

«Нам не зрозуміло, наскільки змінилися будь-які стратегічні цілі путіна. Ми не знаємо, чи він просто хоче контролювати Донбас і оголосити перемогу, чи він хоче використовувати цей контроль для подальших атак».

Раніше ми повідомляли, що українські війська продовжили визволення населених пунктів Харківської області. Російських окупантів вибили із чотирьох сіл у Харківському та Чугуївському районах.

Російська армія збільшує темп наступу у східних регіонах України. Противник завдає артилерійських та бомбових ударів по всій лінії фронту та в глибині оборони українських військ.