Наші воїни під Гуляйполем отримали британське озброєння

Индустриалка

Европейські партнери допомагають нам протистояти збройній агресії рф і впевнені у нашій перемозі
Інформацію про те, що наші воїни під Гуляйполем отримали британське озброєння підтвердили у зведенні Запорізької обласної військової адміністрації.
Ворог продовжує атакувати позицій захисників України, час від часу проводить демонстративні дії, аби обмежити можливості Сил оборони Запорізького краю, вдосконалює інженерне обладнання своїх позицій, поповнює запаси. Для придушення каналів радіозв’язку противник застосовує комплекси радіоелектронної боротьби.

Нарешті на своєму телеграм-каналі головний сепаратист регіону та колаборант Владімір Рогов написав часткову правду. Він зазначив, що українські воїни під Гуляйполем отримали британське озброєння. Так, дійсно, європейські партнери допомагають нам протистояти збройній агресії рф і впевнені у нашій перемозі.
Нагадаємо, наші захисники на Запорізькому напрямку продовжують виконують завдання з відсічі та стримування російської агресії. Вони надають адекватну відповідь ворогу та знищують його живу силу та техніку.
Раніше «Індустріалка» повідомляла, що запорізькі захисники збили російський винищувач Су-34. Це фронтовий бомбардувальник, створений на базі радянського винищувача Су-27. Такі бомбардувальники часто літають на великій висоті саме для того, щоб уникнути ураження від легких переносних комплексів, які використовують українські військові. Але їм це допомагає далеко не завжди.
Читайте наші новини на сайті zprz. city