Від голоду в Маріуполі може померти 10 тисяч людей - міський голова

Новини.LIVE

До кінця 2022 року в Маріуполі може померти 10 тисяч громадян від голоду, хвороб та нестерпних умов життя.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Читайте також: Орки намагаються зміцнити позиції на острови Зміїний - розвідка Британії

Мер Маріуполя Вадим Бойченко сказав, що місцеві жителі у смертельній небезпеці, тому терміново необхідно провести евакуацію міста.

“Окупанти перетворили Маріуполь на середньовічне гетто. Тож смертність буде відповідною. Без ліків та медичної допомоги, відновлення водопостачання та справної каналізації у місті будуть епідемії” , - сказав градоначальник Бойченко.

На даний момент більша частина населення Маріуполя – це старі та хворі люди. Без відповідних умов смертність серед незахищених категорій зросте у кілька разів.

До міста дедалі частіше повертаються люди із передмістя, бо їх не випускають за межі регіону на вільні території.

"Але росіяни продовжують геноцид, який розпочали 24 лютого. Наші люди у смертельній небезпеці. Тому потрібна повна евакуація міста” , - додав мер міста.

Інші актуальні новини

Директор національної розвідки США Авріл Хейнс у рамках виступу в Конгресі заявила, що розвідувальна спільнота не вірить, що президент росії володимир путін застосує ядерну зброю. Втім, може це зробити, якщо відчує загрозу існування своєї країни.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо та канцлер Німеччини Олаф Шольц домовилися підтримувати тісну взаємодію, щоб підтримувати Україну та ще більше ізолювати росію в економічній сфері.