Противник намагається приховати участь у бойових діях - розвідка України

Новини.LIVE

російські військові починають розуміти, що на них чекає поразка у війні і що далі піде покарання за злочини. У зв'язку з цим військові просять вище командування засекретити їхню участь у вторгненні.

Про це повідомляє Головне управління МО України.

Читайте також: Війська Білорусі рухаються до кордону України - військовий експерт

Найчастіше з таким проханням звертаються частини повітряно-космічних сил росії. Покарання намагаються уникнути не лише виконавці звірств, а й колишні військові, котрі брали участь у підготовці бійців для вторгнення в Україну.

“Воєнною розвідкою України, зокрема встановлено особи воєнних злочинців – військовослужбовців 277 бомбардувального авіаційного полку 303 змішаної авіаційної дивізії 11 армії ВПС і ППО (військова частина 77983), що дислокується на аеродром “Хурба” Хабаровського краю. Більшість з них залучалася до завдання ракетно-бомбових ударів по території України з аеродромів на території білорусі “Ліда” та “Барановичі”, а також аеродромів у рф “Борісоглєбск” та “Маріновка", - йдеться у повідомленні.

Окупанти намагаються приховати свою причетність до звірств проти мирного населення України та просять командування документів про те, що на момент вторгнення військовий не проходив службу в армії.

Інші актуальні новини

До кінця 2022 року в Маріуполі може померти 10 тисяч громадян від голоду, хвороб та нестерпних умов життя.

Російська армія продовжує посилювати позиції гарнізону на острові Зміїний, що знаходиться у Чорному морі.