Траса Лисичанськ-Бахмут під постійним обстрілом, евакуація неможлива вже третій день

ТСН

Траса Лисичанськ-Бахмут, якою ще тиждень тому можна було відносно спокійно переміщатися, тепер стала дуже небезпечною для пересування. Водночас і Бахмут, на Донеччині, куди насамперед вивозили людей із кожним днем дедалі частіше атакують рашисти, переважно з повітря крилатими ракетами, йдеться в ТСН.

Смертоносну трубу, відкинуло на дах місцевої крамниці, ще удосвіта. Загалом, упродовж останнього тижня, до Бахмута прилетіли близько десятка російських, самих лише, крилатих ракет. Відлуння розривів важких, артилерійських снарядів, а ще реактивних “Градів”, “Смерчів” та “Ураганів”, у місті тепер лунає по багато разів на добу.

Крилаті ракети, переважно класу “повітря-земля”, бомбардувальники скидають за багато десятків, а то й сотень кілометрів від цілей. Наземна ворожа артилерія, гатить чітко зі Сходу - з окупованих районів сусідньої Луганщини. «Траса під обстрілами, десь приблизно з позавчорашнього дня. Почалися обстріли безпосередньо нашого блок-поста і біля блок-поста почало лягати», - кажуть бійці.

Траса Бахмут – Лисичанськ донедавна, абсолютна безпечна і проїзна. Та далі був приліт, який поранив поліцейського. Нині, пересування цією дорогою в обидва боки, а надто територією Луганщини, перетворюється на смертельно-небезпечну подорож.

Уздовж дороги, аж до самого Лисичанська, валяються розірвані скалками колеса та побитий мінами й снарядами транспорт. Зелені поля обабіч автошляху усіяні вирвами після розривів боєприпасів. Лисичанський НПЗ димить котру добу поспіль через прильоти.

Спалахує, мало не після кожного другого влучання рашиських снарядів - у різних частинах і сам Лисичанськ. Тепер тут немає цивільних автівок, майже немає тепер і цивільних жителів. Ті, хто залишився, переважно ховаються по погребах та підвалах.

Дід Федір, якому майже 90-то, переконаний - рашисти навмисне гатять по житловим кварталам його рідного міста, аби залякати людей. На своїй вулиці він залишився єдиним мешканцем. Через постійні обстріли, офіційну евакуацію з Луганщини, вже третю добу призупинили.

Читайте також:

"Укрзалізниця" призначила на 11 травня евакуаційний поїзд із Покровська до Львова: розклад

Лікарі "Охматдиту" вирушили на деокуповані території: приймають 15 спеціалістів

Військовий експерт зазначає, що білоруські війська можуть піти в наступ, а ще нові сили ворога на підході із Криму