Окупанти відкрили в Мелітополі свій магазин і торгують краденим з АТБ

ПІК

Росіяни відкрили у тимчасово окупованому Мелітополі, що у Запорізькій області, російський супермаркет “Мєра”, де продають товари, вкрадені з українського АТБ. Про це повідомляєРІА-Мелітополь, пишеПІК.

“Ціни на товари набагато вищі, ніж у підконтрольній частині Запорізької області, де, наприклад, за кілограм цукру просять 27 грн. за кг проти 43 грн. у Мелітополі сьогодні”, – зазначає видання.

Покупці розповідають:

“Товар, явно, залишився від АТБ. Краще б місцеві городяни-мародери винесли. Продаються залишки так званих товарів повсякденного попиту, і зокрема побутової хімії, які навіть стоять на тих самих полицях, помінялися лише цінники. Там же стоять і пляшки з українським пивом, імпортними елітними спиртними напоями, нерозпродані АТБ у зв’язку із забороною на торгівлю алкоголем”.

Як випливає з торгового чека, бізнес” у Мелітополі веде ТОВ “РУСОПТ”. Адреса: Бєлгородська обл., м. Бєлгород, вул. Комсомольська, буд. 45 кв. 91. Керівник компанії – Малько Аліна Олександрівна.

Показово, що основний вид діяльності даного ТОВ – виробництво дерев’яної тари. Відносно компанії в Росії було порушено 5 виконавчих проваджень.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtubeта Telegram