Мобілізовані з "ДНР" вояки порівнюють свою армію з в'язницею та бунтують

Уніан
Окупанти саботують накази керівництва / фото АрміяInform

Мобілізовані з "ДНР" для участі у повномасштабній війні проти України окупанти порівнюють свою армію із "зоною" та саботують накази керівництва.

Про це йдеться у перехоплених СБУ розмовах окупантів.

Так, загарбники звинувачують російське керівництво в обмані й маніпуляціях та не знають, коли зможуть повернутися додому.

"Кажуть, що типу "нас тут немає". І ось ми побоюємося, що нас півроку тут триматимуть… Тут у нас у всіх настрої вже упадницькі… Якби хоча б точно сказали якісь дати… Навіть на зоні людина сидить – вона знає свій термін. Буде добре поводитися - випустять раніше. А тут ось така фігня", – говорить російський вояка.

Також він розповідає про проблему в армії РФ - солдати відверто саботують накази керівництва.

"Ми зараз якось навіть не поспішаємо із виконанням наказів. Тому що іноді вони змінюються на протилежні", – резюмує окупант.

Раніше з перехоплених СБУ телефонних розмов окупантів стало відомо, що вони скаржаться близьким на своїх командирів, які ризикують їхнім життями, а ті радять їм бунтувати.

Вас також можуть зацікавити новини: Окупанти відмовляються йти воювати в Україну та мріють про ротацію (аудіоперехоплення) Російські солдати перестають довіряти своїм командирам і готуються до бунту (аудіо) Екс-"вагнерівець" визнав невдачі росіян в Україні: вони не стикалися зі справжньою армією