Російські окупанти вимагають засекретити їхню участь у війні в Україні: бояться покарання

Realist

Російські окупанти вимагають від командування засекретити їхню участь у війні. Вони почали розуміти, що поразка Росії є невідворотною, а їм доведеться потім відповідати на міжнародному трибуналі за військові злочини в Україні.

Про це повідомили у ГУР МО України.

Такі прохання про засекречування їхньої участі у війні найчастіше звучати в частинах повітряно-космічних сил РФ. Сховатись від помсти за масові вбивства мирних жителів та знищену інфраструктуру України намагаються не лише безпосередні виконавці злочинів, але й колишні військові, які брали участь у підготовці до вторгнення в Україну.

Читай також: Солдати РФ псують техніку, щоб не воювати в Україні: перехоплення від СБУ (аудіо)

Військова розвідка України вже встановила особи військових злочинців – військовослужбовців 277 бомбардувального авіаційного полку 303 змішаної авіаційної дивізії 11 армії ВПС та ППО Ця військова частина №77983 дислокується на аеродром "Хурба" Хабаровського краю. Більшість військовослужбовців залучалися до завдання ракетно-бомбових ударів по території України з аеродромів на території Білорусі "Ліда" та "Барановичі", а також аеродромів у Росії "Борисоглебськ" та "Маринівка".

Відповідальності за масові вбивства мирних громадян та співучасть у підготовці таких злочинів окупанти намагаються уникнути, вимагаючи у командування надати їм фальшиві документи про перебування на лікуванні або у відпустках. Деякі льотчики вимагають документи, що на момент початку російсько-української війни не проходили службу в частині.

Читай також: "Втомилися ми тут": окупанти шоковані опіром українських захисників (аудіо)

Крім того, українська розвідка опублікувала список командного та льотного складу 277 бомбардувального авіаційного полку та нагадала, що за злочини проти мирного населення України всіх військових злочинців буде притягнуто до відповідальності.

Також Realist.online повідомляв, що армія РФ намагається закріпитися на Криворізькому напрямку та взяти під контроль Донбас.