У Маріуполі окупанти використовують назву та логотип газети «Приазовский рабочий» для поширення пропаганди

Детектор медіа

У Маріуполі окупанти використовують назву та логотип газети «Приазовский рабочий» для поширення пропаганди. Про це написала у фейсбуці головна редакторка видання Олена Калайтан.

«Сьогодні мені стало відомо, що разом з "гуманітаркою" в Маріуполі роздають нібито свіжий номер газети "Приазовський робочий" з нашім лого, але ж, звичайно, зовсім не нашим українським контентом.

Що ж, наша редакція прогнозувала зазделегідь, що окупанти використають роками напрацьовану довіру наших читачів та авторітет газети "Приазовський робочий", який ми з турботою розвивали, берегли та бережемо.

Шановні читачі – прошу не сприймати все те, що нині видає колабораціонистська влада як нашу позицію, – українська редакція "Приазовського робочего" не має відношення до жодного рядку цієї новоспеченої газети», – йдеться в повідомленні.

Останній випуск справжньої газети вийшов 23 лютого. Після початку повномасштабної російської агресії Олена Калайтан відправила голові НСЖУ листа про те, що видання призупиняє вихід і що подальше використовування бренду будеЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/199132/2022-05-11-u-mariupoli-okupanty-vykorystovuyut-nazvu-ta-logotyp-gazety-pryazovskyy-rabochyy-dlya-poshyrennya-propagandy/