Відправляють на фронт випускників училищ: розвідка Міноборони розповіла про плани Кремля

Realist

Російські окупанти відправляють на війну випускників училищ та починають боротьбу за переділ влади.

Про це пише Головне управління розвідки Міноборони України у середу, 11 травня.

Як зазначається, зараз Кремль не показує ознак завершити війну в Україні найближчим часом. Водночас продовжуються спроби проводити так звану "приховану мобілізацію".

" Проводиться активна агітаційна кампанія, а також направлення до зони бойових дій випускників та курсантів військових училищ ", - стверджують у ГУР.

Повідомляється, що у такий спосіб поповнюється склад десантних підрозділів, які зазнали значних втрат на фронті.

" Із запланованого на 25 червня випуску Рязанського вищого повітряно-десантного командного училища ім. Маргелова більшість випускників заплановано одразу відправити до районів оперативного призначення на території України ", - йдеться у повідомленні ГУР.

Читай також: Росія відправила на окуповану Луганщину псевдокозаків – не вистачає регулярних військ

Українським розвідникам також стало відомо, що до війни проти України ЗС РФ вже залучили майже 45% кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 з 6000), а частину, що залишилася в РФ, прагнуть зберегти для логістичного забезпечення у разі виникнення інших надзвичайних ситуацій. Тим часом окупанти намагаються поповнити поріділий парк автомобільної техніки за рахунок викрадених з України машин.

"Пробуксовка "спеціальної військової операції" стала каталізатором посилення прихованого протистояння всередині російського генералітету. Зокрема, в генеральному штабі. Розбіжність і прихована конкурентна боротьба між групами в генштабі існували ще задовго до початку війни. Але останні провали та спроби інших центрів сили в російському істеблішменті покласти на військових всю повноту відповідальності за невдачі призвели до різкого загострення протистояння ”, – резюмує українська розвідка.

Нагадаємо, як раніше повідомляв Realist.online, Росія відправила на війну в Україну курсантів .