На Херсонщині окупанти завезли родичів, яких поселили у покинутих квартирах українців

24 канал

Окупанти продовжують цинічно запроваджувати свій устрій на Херсонщині. Російські військові позавозили в область своїх рідних.

Їх "селять" у помешкання українців, які тимчасово виїхали. Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов.

Варто прочитати Окупанти катують людей на Херсонщині та викладають відео в соцмережі 18+

Кого завезли на Херсонщину

За його словами, більша частина тих, хто є в Херсоні, це не військові, а різні "карателі". В область навезли навіть велику кількість цивільних – є вчителі, жінки, діти.

Найімовірніше, це члени родин рашистів,
– припускає Молчанов.

Вже є підтверджені випадки, коли "завезенці" вселилися у тимчасово покинуті квартири жителів Нової Каховки, які евакуювалися. Найімовірніше, в Херсоні буде така ж ситуація.

Нагадаємо! В окупованій Новій Каховці викрали українську арбітриню Ірину Петрову. Вона нібито відмовилася судити матчі турніру, які організовує ворожа "влада". Звідки завозять людей

Окупанти насамперед завозять людей із Криму, однак не тільки. Адже російські товари, якими переповнене місто, – з усієї Росії. Там є продукти із:

Бізнесмени, далекобійники з цих регіонів використовують Херсонщину з комерційною метою.

Окупанти ховаються від херсонців

Активіст розповів, що російські військові ховаються від херсонців. Жителі міста здогадуються, де розміщуються окупанти. Однак масово ворожі війська не допускають собі їздити в самому місті. Розуміють, що про них докладуть.

Щодо представників росгвардії – там не тільки кримчани. Туди входять і й "військові" зі східного військового округу, північнокавказького військового округу, кадирівці. Велика частина – мобілізованих бойовиків.

Вони вдало створюють проблеми російським військам – недисципліновані, не готові до служби, не підготовлені. "Часто це чоловіки з соціальних низів, яких схопили і підставили під автоматом", – вважає Молчанов.

Зверніть увагу Ідея окупантів з "референдумом" в Херсоні провалилася: тепер хочуть приєднати область до Криму

Яка ситуація в області: важливе До теми – в Херсоні масово зникають люди: дивіться відео