На Херсонщині звільнено вже приблизно 20 населених пунктів – ОВА

UNN

Основні бойові дії тривають біля кордонів з Дніпропетровською та Миколаївською областями, і вже вдалося звільнити від окупації приблизно 20 населених пунктів Херсонщини. Про це на брифінгу повідомив очільник Херсонської ОВА Геннадій Лагута, передає УНН.

Цитата

"Зі сторони Дніпропетровської області ми маємо вже близько 20 деокупованих населених пунктів трьох територіальних громад: Високопільської, Нововоронцовської та Кочубеївської. Там де це можливо, налагоджується мирне життя", – повідомив Лагута.

Щодо так званого референдуму, то він зазначив, що з перших днів окупації рашисти почали активно вимагати та знаходити паспортні дані українців. Це відбувалося в територіальних громадах, соціальних службах, у працівників Укрпошти, пенсійного фонду, в точках видачі гуманітарної допомоги, яку віддавали лише за наявності паспортних даних.

Цитата

"Це робилося, щоб додати певної легітимності так званому референдуму. Проти поки його не проводять і ведеться розмови щодо приєднання Херсонської області до Криму чи рф. Але це все поки на рівні розмов", – додав Лагута.

Нагадаємо

Колаборант Кирило Стремоусов заявив про те, що незаконна влада проситиме російського диктатора володимира путіна "приєднати" Херсонську область до рф без референдума.