На окупованих територіях Херсонщини та Миколаївщини росіяни викрадають зерно, техніку, майно та людей

Корабелов.инфо

Ситуація в зоні відповідальності Оперативного командування “Південь” залишається стабільно напруженою, про що йдеться у повідомленні командування.

“Ворог не веде активних наступальних дій на лінії зіткнення, акумулює сили та намагається відновити уражену техніку. Водночас, на окупованих територіях Херсонщини та Миколаївщини паралельно із нав’язуванням ідеології «руського миру» продовжується тотальне мародерство окупаційної влади. Зерно, техніку, майно, людей окупанти викрадають, вивозять до росії. Виявлених активістів із проукраїнською позицією катують, а за відмову співпрацювати – розстрілюють. Виїзди з населених пунктів, що перебувають під рашистами, заблоковано. Не маючи підтримки населення, окупанти тиснуть погрозами і брехнею про встановлену вже владу над всім півднем України”, – йдеться у повідомленні.

На Одещині з метою захисту цивільних осіб, військових та цивільних об’єктів від нападу; виявлення та знешкодження диверсійних груп рф; відпрацювання інших завдань, продовжуються контрдиверсійні заходи. В прикордонних з Придністров’ям районах обстановка стабільна і контрольована.

Корабельне угруповання ворога продовжує контролювати північно-західну частину Чорного моря, блокувати судноплавство та погрожувати ракетними ударами з моря. Також високою залишається імовірність атак стратегічною авіацією.