Оккупанты терпят неудачу на Харьковщине и перешли к обороне — Генштаб

Mykharkov.info

Оккупанты не смогли окружить Харьков и перебрасывают силы на Луганское направление. Об этом на брифинге в Киеве 11 мая заявил заместитель начальника Главного оперативного управления Генерального штаба ВСУ Алексей Громов, — сообщает «Суспільне».

«В районі Харкова противник після невдалої спроби здійснити оточення міста перейшов до оборони. Зазнавши невдачі на Ізюмському напрямку, ворог перейшов до оборони і наразі веде стримуючі дії, а також перекидає свої сили на Луганський напрямок», — сказал Громов.

«Наразі противник, використовуючи тактику так званого позвучого наступу на сході України, за підтримки артилерії та авіації намагається оточити та розгромити угруповання Об’єднаних сил. Поряд з цим ми маємо успіх на Харківському напрямку, де поступово відтісняємо противника та звільняємо наші населені пункти», — отметил Громов.

За последние несколько недель ВСУ освободили села Безруки, Слатино, Прудянка, Кутузовка, Русская Лозовая, Александровка, Федоровка, Украинка, Шестаково, Победа, Черкасские Тишки, Русские Тишки, Старый Салтов, Рубежное, Байрак.