Загарбники грабують елеватори у Запорізькій та Миколаївській областях

Укрінформ

Зокрема, йдеться про викрадення зернових, олійних, а також мінеральних добрив з елеваторів «Пологівського» та «Снігурівського», передає Укрінформ з посиланням на повідомлення пресслужби компанії у Фейсбуці.

Як уточнили в компанії, з території зерносховищного комплексу «Пологи» загарбники незаконно вивезли понад 100 тонн мінеральних добрив, які призначалися для реалізації фермерам у рамках програм підтримки сільгоспвиробників – партнерів ГК «Прометей».

Крім того, відомо про понівечені приміщення, оргтехніку, охоронну систему, а також про пошкоджену інфраструктуру окремих підрозділів елеватора.

Читайте також: В Україні через війну заблоковані майже 25 мільйонів тонн зерна - ООН

У Снігурівського елеватора схожі проблеми. За словами директора зерносховищного комплексу Тараса Шруня, щодня з території підприємства загарбники вивозять насіння соняшника та мінеральні добрива.

Водночас у ГК «Прометей» повідомили, що продовжуватимуть забезпечувати роботу тих активів, що знаходяться на безпечних територіях. Підприємства здійснюватимуть господарську діяльність, дотримуючись норм українського законодавства.

Читайте також: росіяни не ведуть активних наступальних дій на півдні, мародерять та вивозять зерно й техніку

Як повідомлялося, у районі відповідальності Оперативного командування «Південь» російські загарбники не ведуть активних наступальних дій на лінії зіткнення, водночас на тимчасово окупованих територіях просувають «рускій мір» та розкрадають зерно, техніку та майно українців.