Із Запорізької АЕС звільнено трьох співробітників, які брали участь в організованій окупантами акції "Безсмертний полк" – "Енергоатом"

Гордон

Із Запорізької атомної електростанції звільнили трьох співробітників, які брали участь в організованій російськими окупантами акції "Безсмертний полк". Про це повідомила пресслужба "Енергоатому" 11 травня в Telegram."Троє вже колишніх працівників ЗАЕС можуть ощасливити своєю присутністю будь-яку іншу установу чи організацію. Це Галина Кісельова, котра працювала лікарем профілакторію Запорізької АЕС, Юрій Власов працівник того ж профілакторію та Влад Лаврик начальник відділу комерційного обліку. З атомної станції учасників улаштованої окупантами акції "Безсмертний полк" звільнено", поінформували в "Енергоатомі".

Накази про звільнення підписав голова компанії Петро Котін.

"У компанії з нескінченною повагою вшановують пам'ять усіх і кожного, хто героїчно здобував перемогу над нацизмом під час Другої світової війни. Навряд чи є в Україні родина, не "обпечена" тією війною. Та передусім через повагу до наших предків і пам'яті про них "Енергоатом" вважає неприпустимим будь-які спільні заходи з тими, хто сьогодні вбиває українців", заявили у пресслужбі.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)