Дуже скоро виженемо окупантів з Миколаївщини, – Кім

24 канал

Росіяни не припиняють спроб втриматися бодай на якійсь частині Миколаївської області. Наші герої ефективно нищать ворога та яскраво демонструють, що усі його плани з часом проваляться.

На Півдні тривають бої воїнів ЗСУ з російськими окупантами. У рашистів жевріє надія на збереження зайнятих рубежів, але наші герої змушують її швидко гаснути.

Читайте також Протикорабельні ракети "Онікс": технічні характеристики зброї, якою обстрілюють Одесу

Звільнення Миколаївської області

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім запевнив, що активна централізована евакуація мирних людей з прифронтових зон області триває та не припиняється. Про це він заявив в ефірі національного телемарафону, повідомляє 24 канал.

Також він додав, що є декілька сотень людей, які принципово не хочуть покидати своїх домівок. Вони закрилися у підвалах, забезпечені їжею та водою і чекають, коли наші воїни звільнять їхнє село.

Ми відповідаємо, що скоро, дуже скоро ми виженемо окупантів з Миколаївської області. Є певні умови, яких я не можу розкривати, але кажу, щоб тримались,
– сказав Кім.

Окрім того, очільник Миколаївської ОВА додав, що люди, які мають бажання на деякий час виїхати до більш безпечних населених пунктів, мають таку можливість та забезпечені необхідними ресурсами.

Війна Росії проти України: останні новини з фронту Дивіться також – Скоро росіяни будуть шоковані від місця удару, який завдадуть ЗСУ: відео