Україна відновила контроль на ділянці кордону протяжністю 1200 кілометрів

24 канал

Українські герої поволі, але невпинно знищують все більше російських окупантів та виганяють їх з України. З кожним днем декілька населених пунктів повертаються під наш контроль.

Незламні українські воїни роблять усе можливе для того, щоб втрати ворога якнайбільше зростали, а жовто-синій прапор майорів над усіма нашими містами. Процес триває успішно – герої ЗСУ ліквідовують окупантів, знищують їх техніку та ламають усі плани ворога.

Читайте також Кремлівські пропагандисти придумали фейк про введення в Україну польсько-литовських миротворців

Контроль над кордоном

Як повідомив директор департаменту охорони державного кордону АДПСУ Леонід Баран, Україні вдалося відновити повний контроль над ділянкою кордону протяжністю у 1200 кілометрів. Третина цього показника – кордон з Росією.

Проте, небезпека залишається, тому класичних заходів охорони кордону не достатньо. Зараз продовжуються заходи з детальної перевірки місцевості та облаштовуються додаткові пости,
– підкреслив Баран.

Також він додав, що на цю мить найбільш напруженою є ситуація в Донецькій та Луганській областях. На тій ділянці фронту прикордонники діють разом з іншими підрозділами.

"На Маріупольському напрямку оборону тримають прикордонники Донецького прикордонного загону та Морські прикордонники Маріупольського прикордонного загону", – розповів Баран.

Окрім того, можливі провокації на кордоні з Білоруссю та невизнаним Придністров'ям. Україна готова до підступів ворога та вжила усіх необхідних заходів, у яких може виникнути потреба.

Новини з фронту: коротко про останні події Дивіться також – у генштабі Росії спалахнула боротьба за владу: подробиці від розвідки