Росія все ще планує захопити Київ - Генштаб

Gazeta.ua

Росія планує в подальшому захопити Київ, створити нове державне утворення та включити його до складу РФ.

У планах взяти й інші області України, повідомив під час брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, передає Gazeta.ua.

"Імовірними наступними послідовними діями противника ми розглядаємо його спроби щодо взяття під контроль території Одеської, Миколаївської та частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору до Придністровського регіону Республіки Молдова, захоплення території центральної України, оволодіння Києвом", - сказав Громов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ звільнили населений пункт у Харківській області

Далі очікується інсценування перевиборів до законодавчих та виконавчих органів влади з проведенням до влади проросійських сил, створення нового державного утворення та включення його до складу Росії.

"Таким чином, противник намагатиметься досягти своєї стратегічно-політичної мети. Але це його думки. На їхні думки є наша протидія", - додав військовий.

Україна змінила свої цілі у війні з Росією і тепер прагне повністю витіснити ворожі війська з країни. Лише поразка Російської Федерації дозволить Україні знову відкрити чорноморські порти та відновити експортну економіку.