Окупанти після колосальних втрат в Україні почнуть відправляти в гарячі точки випускників училищ - ГУР МО

Znaj.ua

Росіяни продовжують нести втрати в Україні, і хочуть їх замінити випускниками училищ.

Стало відомо про те, що окупанти почали відправляти на війну випускників училищ, а також починають боротьбу за переділ влади.

Про це стало відомо завдяки новій заяві Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Там розповіли, на що росіяни йдуть заради перемоги в Україні, якої їм ніколи не бачити.

Ситуація показує, що найближчим часом кремль не збирається закінчувати війну в Україні. Вони несуть тут колосальні втрати, і саме тому почали проводити "приховану мобілізацію". Проводять пропагандистську кампанію, а також направляють в гарячі точки випускників і курсантів військових училищ.

У такий спосіб вони поповнюють склад десантних підрозділів, які на фронті зазнали значних втрат. Крім того, із запланованого на 25 червня випуску "Рязанського вищого повітряно-десантного командного училища ім. Маргелова " більшість випускників заплановано відразу відправити в райони оперативного призначення на території України.

"Також відомо, що у війні проти України ЗС РФ вже залучили майже 45% від кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 з 6000). Решту прагнуть зберегти для логістичного забезпечення у разі виникнення інших надзвичайних ситуацій. В даний час парк автомобільної техніки окупанти намагаються поповнити за рахунок викрадених в Україні машин" - йдеться в повідомленні ГУР МО.

Також, зазначається, що провали у війні стали каталізатором для протистоянь всередині російського генералітету.