У Попасній під час виконання бойового завдання загинув слідчий ДБР

Патріот Донбасу

На Луганщині під час боїв з окупантами у Попасній 9 травня загинув слідчий Львівського управління Державного бюро розслідувань (ДБР) Любомир Савчук. У нього залишилися дружина та маленька донечка.

Про це написали на сторінці Теруправління ДБР у Києві у Facebook. Раніше Любомир працював у Львівській обласній прокуратурі, там теж повідомили про загибель воїна.

Савчук із самого початку брав участь у війні з РФ. У 2014 він у складі 24-ї механізованої бригади імені Данила Галицького виконував бойові завдання на Луганщині.

Коли почалося повномасштабне вторгнення РФ, Любомир спершу працював над виявленням диверсійних груп на території Львівської області, а потім пішов добровольцем на фронт.

"Я йду воювати за майбутнє України. Бо як інакше дивитися в очі своїм дітям, що скажу, коли спитають, а де ти був, коли Росія напала на Україну?"– говорив Любомир друзям і колегам.

В управлінні ДБР у Львові він працював майже з початку його створення, розслідував військові злочини та факти хабарництва.

"Веселий, розумний, ерудований, відповідальний. А ще був закоханий у футбол – в його колекції чимало спортивних трофеїв, був найкращим воротарем серед команд ДБР.

Любомир завжди був колегою, на якого можна покластись, добрим та справедливим. Щирою, позитивною та життєрадісною людиною. Світлі спогади про нього назавжди у наших серцях!" – так описують полеглого воїна колеги.

Похорон Любомира Савчука відбудеться о 12:00 12 травня у селі Старий Яричів на Львівщині.