Україна запропонувала Росії обміняти захисників з "Азовсталі" на полонених окупантів

UaInfo

Домовленостей ще не досягнуто, тривають перемовини.

Україна запропонувала вивезти тяжкопоранених бійців з "Азовсталі" гуманітарним коридором, а натомість віддати полонених росіян за правилами обміну військовополонених.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомила віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, інформує UAINFO.org.

"Станом на зараз військовим шляхом деблокувати "Азовсталь" неможливо. Захисники "Азовсталі" здаватися в полон не хочуть. Це достойно поваги. Росіяни не погоджуються на "екстракшн". Це реальність, але від росіян це не дивно", - констатувала вона.

Верещук зазначила, що український уряд опрацьовує різні варіанти. Вона зауважила, що жоден із них не є ідеальним, але "ми шукаємо не ідеальний варіант, а робочий".

"В якості першого кроку запропонували росіянам такий обмін: ми вивозимо наших важкопоранених хлопців з "Азовсталі" по гуманітарному коридору. Натомість віддаємо полонених росіян за стандартними правилами обміну військовополонених. Домовленості ще немає. Переговори тривають", - повідомила Верещук.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube