Першу фазу війни з росією виграла Україна: що далі

Місто

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявило, що Збройні сили України виграли першу фазу війни з Росією, але попереду чекає тривалий етап боротьби до повного очищення країни від російських окупантів.

Її слова цитує Суспільне, повідомляє ТМЦ.

росія прагнула за декілька днів захопити Київ і взяти під повний контроль всю державу, але цей план їй не вдалося виконати. російська армія тоді використовувала 24 батальйонно-тактичні групи, своїх спецпризначенців і понесла великі втрати. Це і була перша фаза війни.

«Величезна кількість ворожих військ була сконцентрована навколо Києва і області. ЗСУ нанесли абсолютний удар ворогу і перша фаза була виграна Україною. Після цього, ворог почав використовувати іншу тактику і стратегію у війні з Україною. Попереду нас очікує складний і тривалий етап боротьби до повного очищення нашої країни і встановлення суверенітету у державних кордонах. Бо у Росії ще багато ресурсів, які вона може використати вже найближчим часом», — заявила заступниця міністра.

Вона також наголосила, що наразі Україна отримає допомогу від іноземних партнерів, в тому числі у рамках лендлізу. Однак, поки ця допомога надійде, Україну чекає нелегкий період, який триватиме декілька тижнів або й місяців.