ОК "Південь" знищили ворожий склад боєприпасів на Херсонщині

UNN

Оперативне командування "Південь" повідомляє про знищення 23 рашистів, 4 одиниць техніки та ворожий склад боєприпасів. Про це інформує УНН.

Деталі

На Миколаївщині та Херсонщині ворог продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубіжі. Ані атакувати, ані просунутись йому наші підрозділи не дозволяють.

Натомість, ефективним застосуванням ракетно-артилерійського озброєння знищено 23 рашисти, уражено 2 танки та 2 БМП, а також знищено ворожий склад боєприпасів на Херсонщині.

По Одещині ворог знов здійснив ракетну атаку, однак оперативне і прицільне реагування підрозділів протиповітряної оборони нейтралізувало ракету.

Корабельне угруповання противника має перемінний склад, але у постійній готовності до нанесення ракетного удару перебувають щонайменше пів сотні ракет морського базування.

Цитата

"Будьте свідомі і відповідальні, дотримуйтесь алгоритму реагування на оголошені тривоги, ретельно перевіряйте інформацію і довіряйте тільки достовірним джерелам", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо

Запорізька обласна військова адміністрація повідомляє, що окупанти зруйнували близько 60 будинків мешканців Комишуваської громади.