Розбір завалів у Маріуполі очікувано перетворився на грабіж майна місцевих

24 канал

Росіяни після того, як вщент зруйнували Маріуполь та вбили понад 20 тисяч місцевих жителів, цинічного грабують майно людей. Окупанти витягують речі маріупольців з-під завалів.

Мародерство – невіддільна риса росіян, – Андрющенко

Про цинічні вчинки росіян розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своїх соціальних мережах. Він повідомив, що робітники МНС Росії розбирають завали у Маріуполі.

Варте уваги Допоможіть нам вибратися з "Азовсталі", – захисники Маріуполя звернулися до Ілона Маска

За словами Андрющенка, розбір завалів знищених будинків у Маріуполь очікувано перетворився на розбір запасів маріупольців.


Росіяни грабують маріупольців / Фото з телеграму Андрющенка

Радник Вадима Бойченка зазначив, що співробітники МНС Росії прибирають майно маріупольців, яке залишилось у домівках та квартирах.


Працівники МНС Росії грабують маріупольців / Фото з телеграму Андрющенка

Він також повідомив, що місцеві мешканці відмовляються співпрацювати з окупантами. Через це, як припустив Андрющенко, росіянам дозволили грабувати майно людей.

Мародерство – невіддільна риса росіян. Маріупольці й далі відмовляються працювати над збиранням трупів. Мабуть, тому МНС Росії дало добро на таку собі премію нашим коштом,
– написав радник мера Маріуполя.


Росіяни розбирають завали в Маріуполі й грабують майно людей / Фото з телеграму Андрющенка

Зауважимо, що в Запорізькій ОВА також повідомляли, що російська окупаційна влада пропонувала місцевим мешканцям пайки за розбір завалів у Маріуполі.

Останні новини з Маріуполя Раніше – Україна запропонувала Росії обмін щодо захисників "Азовсталі": дивіться відео