Після 24 лютого на Запоріжжі росіяни викрали майже 300 людей, – голова ОВА

24 канал

Частина Запорізької області України перебуває під окупацією росіян. Тому там вони також чинять свої звірства та злочини.

Російські загарбники "відзначаються" тим, що викрадають людей на окупованих територіях. Про ситуацію із цим на Запоріжжі повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Старух.

До теми На Запоріжжі росіяни 3 добу гатять по Оріховому, у місті кілька діб діятиме комендантський час

З початку війни, станом на 11 травня 2022 року, на тимчасово окупованих територіях підтверджено 271 випадок викрадання людей,
– повідомив чиновник.

За його словами, досі перебувають в заручниках російських окупантів 118 людей. Натомість з їхніх лап вже вдалось звільнити 153 людини.

За останні дні з полону росіян звільнили 2 людей з Запорізької області.

Російські окупанти крадуть не лише людей

Окупувавши частину Півдня України, російські загарбники у звичному для них стилі почали мародерити та красти. Викрадають не лише людей, але й цінні речі та навіть звичні побутові.

В тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі росіяни викрали колекцію скіфського золота. Наші правоохоронні органи вже відкрили кримінальне провадження за фактом ​викрадення російськими військовими національних цінностей України з музею в окупованому місті.

Такі дії порушують закони та звичаї війни. Музей обікрали в квітні 2022 року.

Кого викрадають російські окупанти Вас може зацікавити думка, що Путін поводиться ніби садист: дивіться відео