Найбільше дітей від війни постраждало на Донеччині та Київщині

UNN

Кількість постраждалих внаслідок російського вторгнення в Україну дітей за добу не змінилася, свідчать дані Офісу Генпрокурора. При цьому найбільше постраждалих неповнолітніх з початку великої війни 24 лютого - на Донеччині та Київщині, пише УНН.

Цитата

"Більше ніж 643 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 12 травня 2022 року офіційна кількість дітей-жертв не змінилася - 226. Не зазнали змін і дані щодо поранених - 417", - сказано у повідомленні.

Деталі

Як вказано, найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 139, Київській - 116, Харківській - 99, Чернігівській - 68, Херсонській - 46, Луганській - 45, Миколаївській - 44, Запорізькій - 28, Сумській - 17, у місті Києві - 16, Житомирській - 15.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Доповнення

Внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів збройними силами рф українських міст та сіл пошкоджено 1721 заклад освіти. При цьому 139 з них зруйновано повністю, вказали в Офісі Генпрокурора.