На Запоріжжі внаслідок вчорашнього обстрілу Комишувахи зруйновано 60 будинків, - ОВА

Магнолія-ТВ

Запорізьке селище Комишуваха в середу зазнало потужної ракетної атаки російських окупантів, в результаті зруйновано 60 житлових будинків. Є загиблий і поранені. Інтенсивних ворожих обстрілів зазнало і м. Оріхів, повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація (ЗОВА) в офіційному Телеграм-каналі. Про це пише Інтерфакс-Україна

За інформацією ЗОВА, ворожа ракетна атака у смт Комишуваха тривала протягом усього дня середи 11 травня. Півтора десятка ракет накривали житлові квартали, в результаті було зруйновано 60 будинків жителів громади, 1 особа загинула, ще троє місцевих жителів отримали поранення різного ступеня тяжкості.

У регіональній владі зазначають, що лише завдяки щасливому випадку вдалося уникнути більшої кількості жертв.

Три доби поспіль зазнає масованого ворожого обстрілу м. Оріхів (Запорізька область). Ворог руйнує будинки мирних жителів, студентські гуртожитки, лікарні. У середу ракети російських окупантів влучили в елеватор.

Також в інформації ЗОВА наголошується, що за рішенням Оріхівської міської ради з 13 до 16 травня у місті запроваджується комендантська година. Місцевим жителям буде заборонено у цей період з'являтися на вулиці без спеціальних перепусток.