Росіяни виводять війська з-під Харкова: Британська розвідка назвала причину

Прямий

Росія вивела підрозділи з Харківської області для реорганізації та поповнення своїх сил після важких втрат.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

“Українські сили продовжують контратаки на північ від Харкова, відбивши кілька міст і сіл у напрямку російського кордону. Пріоритет операцій Росії на Донбасі зробив підрозділи, дислоковані на Харківщині, вразливими для мобільних та високомотивованих українських контратакуючих сил”, – йдеться у повідомленні.

Росія через значні втрати виводить свої підрозділи з Харківщини – Генштаб За даними британських спецслужб, виведені з Харківської області сили після посилення, ймовірно, будуть розгорнуті на східному березі річки Сіверський Донець, сформувавши блокуючі сили для захисту західного флангу зосередження основних сил Росії та основних шляхів постачання операцій в районі Ізюму.

“Виведення російських військ із Харківської області є мовчазним визнанням нездатності Росії захопити ключові українські міста, де очікувався обмежений опір населення”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, за даними Генштабу, Збройні сили України на Харківщині звільнили населені пункти Черкаські Тишки, Руські Тишки, Рубіжне та Байрак.

24 лютого президент РФ Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.