Російська ракета знищила трактор "Астарти" та поранила механізатора у Харківській області

Інтерфакс-Україна

Керована ракета країни-агресора РФ 11 травня вразила працюючий у полі трактор компанії СТОВ "Ніка" (с. Василівка Харківської обл.), що входить до складу агропромхолдингу "Астарта", механізатор дістав численних поранень і у важкому стані доставлений до медзакладу.

Про обстріл російськими військами української сільськогосподарської інфраструктури повідомляється на сайті групи компаній у середу ввечері.

Уточнюється, що випущена з російського літака керована ракета близько 11:00 влучила у трактор John Deer 8335, який виконував передпосівну культивацію ґрунту в с. Новий Мерчик (Харківській обл.). За кермом перебував 26-річний механізатор одного з регіональних підприємств агропромхолдингу, який дістав численних поранень і у важкому стані доставлений до одного з медичних закладів Харкова, наразі лікарі борються за його життя. Після влучення ракети трактор згорів ущент.

"Це поле далеко від лінії фронту, тому жодних причин обстрілювати місце, а тим більше сільськогосподарську техніку, що працює, не було. За словами свідків, ворожий літак летів на дуже низькій висоті і влучив у трактор, коли зайшов уже на друге коло. Тож можна припускати, що ворог чітко бачив і розумів, що націлює ракету саме на цивільних, що є неприпустимим!" - наведено в повідомленні слова директора "Ніки" Олександра Осетрова.

Аграрна група вже надає всю необхідну допомогу постраждалому працівникові та підтримуватиме його до повного одужання.

Раніше повідомлялося з посиланням на начальника Слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергія Болвінова, що після огляду місця події слідчими поліції та прокурором зареєстровано кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).