Командир морпіхів із "Азовсталі" звернувся по допомогу до Ілона Маска: "Якщо не ти – то хто?"

5 канал
Український захисник просить винахідника допомогти армійцям вийти з "Азовсталі" до третьої країни

Командир морпіхів Сергій Волинський із позивним "Волина", які боронять Маріуполь, звернувся до винахідника Ілона Маска по допомогу в евакуації з "Азовсталі". Відповідне звернення командир розмістив у Facebook.

"Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети знаходяться поряд, томущо я живий там, де практично неможливо вижити. Допоможи нам вийти з "Азовсталі" до третьої країни. Якщо не ти – то хто? Підкажи…", – йдеться у зверненні.

Волинський також написав: "Звертаюся до кожної людини планети Земля, допоможіть зробити так, щоб Ілон побачив моє звернення".

Командир морпіхів пише, що Ілон Маск "довів, що для нього не існує не вирішуваних завдань, що можливо все", "він ніколи не здається, як і ми".

7 травня Сергій Волина заявив, що захисники опинилися у пекельному реаліті-шоу, за яким спостерігає увесь світ. І вони все ще сподіваються, що рішення про їх порятунок буде ухвалене.

Українська сторона пропонує росіянам обміняти важкопоранених українських військових, які лишаються на "Азовсталі", на полонених військових РФ. Домовленості ще немає. Переговори тривають.