У Києві окупанти жорстоко вбили беззбройних людей: відео із камер спостереження

META

16 березня біля автосалону на околиці Києва російські окупанти вбили двох місцевих мешканців. Загарбники спочатку попросили у чоловіків цигарок і поспілкувалися і ними, а потім холоднокровно розстріляли їх у спину.

Деталі

У середині березня окупанти зайшли на територію автомобільного заводу під Києвом. У цей момент на заводі був лише власник підприємства та охоронець.

Загарбники обшукали речі чоловіків та попросили у них цигарок, після чого українці розвернулися та пішли спокійним кроком. Окупанти холоднокровно розстріляли мирних беззбройних чоловіків у спину.

Читайте також: На Київщині знайшли тіла двох чоловіків, яких окупанти переїхали танком

Один чоловік помер на місці, а другий зміг підвестися і спробував викликати допомогу. Як видно на відео, пізніше окупанти вбили і другого чоловіка. На кадрах видно, що вся кімната, де сидів чоловік у крові, а чоловіка там уже нема.

Після розстрілу чоловіків п'ятеро російських терористів проникли в автосалон та почали його грабувати та розпивати алкоголь. На місце стрілянини прибули двоє бійців тероборони, після чого на території заводу почалися бої. Захисники прибули, коли поранений чоловік був ще живий, проте його не вдалося врятувати.

Телеканал CNN, який опублікував відео, повідомив, що на основі відео прокуратура проводить розслідування вбивства як воєнного злочину.

Раніше на Чернігівщині російські окупанти вбили сім'ю на очах 10-річного хлопчика. Дитина разом зі своєю сім'єю намагалася евакуюватися, проте загарбники переїхали на трасі їхній автомобіль і жорстоко розправилися з тими, хто вижив.