"Оживлює" гниле: РФ не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України військ - розвідка

Уніан
РФ постачала у свої підрозділи стару техніку, дізналася розвідка / фото REUTERS

Росія для відновлення боєздатності окупаційних військ почала постачати у підрозділи техніку 1950-60 років виробництва.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook.

"Росія не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України військових підрозділів", - наголошується у повідомленні.

У розвідці додали, що тепер проржавіле та гниле військове-технічне відлуння кремлівського "великого прошлого" стає основою російського "настоящего".

"Втративши під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни вже змушені постачати в підрозділи, які зазнали непоправних втрат, техніку та озброєння 50-60 років виробництва. Проте, така ситуація не бентежить керівництво Кремля, йому байдуже скільки та на чому відправляти "гарматне м’ясо" у бій за майбутнє "руського мира". Завжди знайдеться щось, що ржавіє десятиліттями на складах та що не захотіли свого часу закуповувати навіть країни третього світу", - заявили у розвідці.

При цьому, зі складів довгострокового зберігання техніку, в більшості, навіть не можуть доставити до підрозділів, але військових заставляють її приймати та доповідати командуванню про повну укомплектованість та забезпечення бойових частин.

Протягом квітня з баз зберігання РФ знято: 18 самохідних артилерійських установков "Мста-С" з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край); 28 САУ "Акація" з 94 арсеналу Головного ракетно-артилерійського управління Міноборони РФ (Омськ); 15 САУ "Мста-С"; 5 САУ "Акація"; 20 САУ "Гвоздика" з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.); 15 реактивних систем залпового вогню "Ураган"; 11 тактичних ракетних комплексів "Точка-У" зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.).

Також відновлення боєздатності та укомплектування військ Західного ВО здійснюється, у тому числі шляхом озброєння та військової техніки знятої зі зберігання 239 центру забезпечення мобілізаційного розгортання (Богучар).

Нагадаємо, рано вранці 24 лютого війська РФ вдерлися в Україну.

Окупанти спочатку бомбили військові об'єкти, а потім атакували й мирних людей, зокрема, в Києві, Харкові, Чернігові, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Дніпро та Маріуполь.

Захисники нашої держави давали гідну відсіч супротивнику. У Генштабі Збройних сил повідомили, що станом на 12 травня на українській території вже ліквідували близько 26 650 супротивників.

Вас також можуть зацікавити новини: В ООН назвали нове число жертв війни Росії в Україні Внаслідок авіаудару росіян в Новгороді-Сіверському загинули 3 людей, 14 поранені Нові смертоносні обстріли окупантів: на Харківщині та Миколаївщині було гучно (фото)